Przejdź do treści

Regulamin

Ogólne warunki

Korzystając z serwisu www.anonseerotyczne.net, oświadczasz tym samym, iż jesteś osobą pełnoletnią w pełni władz umysłowych. Oświadczasz także, iż oglądanie materiałów o charakterze erotycznym nie narusza Twojej godności osobistej ani też nie jest sprzeczne z Twoimi przekonaniami światopoglądowymi oraz religijnymi. Korzystanie z serwisu dozwolone jest tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja serwisu www.anonseerotyczne.net nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone bezpośrednio w serwisie, jak również treści, do których prowadzą odnośniki. Korzystając z serwisu, zgadzasz się jednocześnie, iż zawartość każdego anonsu wyraża poglądy i opinie jego autora. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby komentarzy.

Zgadzasz się także nie zamieszczać żadnych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników. Publikowane ogłoszenia mają wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.

Przyjmujesz do wiadomości, iż redakcja ma prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego ogłoszenia lub komentarza w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych danych w celu informowania o zmianach zachodzących w serwisie www.anonseerotyczne.net, a także do wykorzystywania w celach marketingowych.

Przyjmujesz także do wiadomości, iż redakcja nie będzie obarczona odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Serwis www.anonseerotyczne.net nie jest Stroną ani Pośrednikiem pomiędzy przeglądającym a zamieszczającym ogłoszenia.

Rejestracja anonsów

Umieszczając swój anons w serwisie www.anonseerotyczne.net, wyrażasz zgodę na przetwarzanie i publikację przekazanych danych osobowych w formularzu zgodnie z Polityką Prywatności RODO.

Zamieszczanie anonsów jest całkowicie bezpłatne.

Nie odpowiadamy za treść ogłoszeń oraz za dodane zdjęcia. Zabronione jest dodawanie nie swoich zdjęć i danych. Serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, nie są upoważnione do umieszczania czy przeglądania ogłoszeń.

Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji ogłoszeń i wszelkich innych treści publikowanych przez użytkowników, jeżeli zachodzi podejrzenie, że są one niezgodne z regulaminem lub obowiązującym prawem RP.

Zabronione

Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu bez pisemnej zgody administratora serwisu anonseerotyczne.net.

Przypadki łamania prawa, podszywania się pod inne osoby lub działania na szkodę innych będą zgłaszane organom ścigania.

Postanowienia końcowe

Redakcja zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w w/w regulaminie. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.