Przejdź do treści

GabrysiaGabi, 20 – Warszawa

  Wiek: 20
  Wzrost: 170 cm
  Waga: 55 kg
  Biust: 5

  O mnie

  Hej!
  Jestem śliczną, młodą dziewczyną która chce dzielić się z innymi swoją pasją do masażu erotycznego. Ty i ja podczas masażu jesteśmy nadzy a masaż , który obejmuję również miejsca intymne (masaż lingam).
  Atmosfera na spotkaniu jest dla mnie niesamowicie ważna dlatego już widząc mnie w drzwiach poczujesz przyjaźń, pozytywną energię i luźną, sensualną atmosferę.
  Odwiedzając mnie doświadczysz profesjonalnego podejścia a przyjemność nabierze dla Ciebie nowego znaczenia. Mój gabinet jest skrupulatnie przygotowany a więc czyściutki i higieniczny. Wszystkie akcesoria jak ręczniki, klapki czy szlafroki są oczywiście jednorazowe. Jestem dziewczyną ze zdjęć i dokładnie tak wyglądam. Przyjmę Cię wyszykowana, uśmiechnięta i w świetnym humorze. Nie oferuję seksu klasycznego. Mam ogromną prośbę o poszanowanie mojego czasu.
  Masaże erotyczne to moja praca w związku z tym możesz liczyć na niezapomniane przeżycia ale jeżeli nie masz zamiaru przychodzić to proszę nie dzwoń a jeśli umówisz się i coś Ci wypadnie daj mi znać .

  Jeżeli nie przyjdziesz i nie poinformujesz wpiszę Cię na czarną listę