Przejdź do treści

Filigranowa Daria – Gdynia

  O mnie

  Masaż to nie tylko relaks fizyczny, ale przede wszystkim psychiczny, podczas przyjemnego dotyku rozluźniamy nasze mięśnie i łagodzimy stres.

  Jesteśmy najdłużej istniejącymi salonami masażu na trójmiejskim rynku, co oczywiście sprawia , że mamy doświadczenie i znamy się na tym co robimy . Mamy dwa salony w Gdyni ,w tym jeden od 2008 roku.
   Masaż odbywa się na macie do masażu przy użyciu specjalnej do tego oliwki. Do tego półmrok, blask świec…młode piękne masażystki,muzyka relaksacyjna czego chcieć więcej…

  Nasze masażystki odbywają szkolenia z technik masażu dzięki czemu możesz być pewny, że czas spędzony z nimi to przede wszystkim profesjonalny masaż ,ale z dodatkiem pikanterii .
  W naszym salonie masażystki podchodzą do każdego pacjenta ( tak to nie pomyłka pacjenta, bo nasze masaże uzdrawiają ciało i umysł) indywidualnie, każdy ma inne potrzeby, niektórzy lubią delikatniejszy dotyk, inni oczekują prawdziwego mocnego masażu …sprostamy każdym waszym oczekiwaniom.
  Do tego uwielbiamy różnego rodzaju fetysze, jest to świetne urozmaicenie dla typowego masażu.Szpilki, pończoszki, bielizna, naprawdę nie sposób tu wymienić wszystkiego, to tylko część …powiedz śmiało przez telefon co lubisz. Jesteśmy pewni,że to właśnie taki masaż u nas jest gwarancją na spełnienie skrytych pragnień..często w życiu codziennym wstydzimy się reakcji partnera na „inne niż typowe” fetysze,u nas właśnie możesz śmiało powiedzieć co lubisz, a my z chęcią postaramy się ,abyś czuł się swobodnie i wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany.